19.11.2020 | 15:55

19 листопада в рамках проведення Загальнообласної Декади зайнятості для людей з інвалідністю Селидівським міським центром зайнятості був проведений ярмарок вакансій.

«Головною перешкодою успішного працевлаштування людей з особливими потребами є їх психологічна неготовність до праці, занижена самооцінка та невміння правильно та грамотно презентувати себе роботодавцям. Людина протягом свого життя має професійні злети і падіння. Але ніколи не можна впадати у відчай і завжди пам’ятати, що роботу знаходять ті, хто її шукає», - наголосила директорка центру зайнятості Галина Головченко.

На Ярмарок вакансій були запрошені представники Селидівське ВУВКГ КП "Компанія "Вода Донбасу", ТОВ «ВІК «Софія», ДП «Селидіввугілля», ТОВ "ХЛІБНИЙ СМАК" та ТОВ "УРОЖАЙ ДИСТРИБЬЮШН". Вони представили вакансії бухгалтера, слюсара АВР, електрогазозварника, медичної сестри та інші. 

Роботодавці розповіли про умови та оплату праці, вимоги до претендентів на вакансії. Шукачі роботи отримали відповіді на запитання, одночасно презентували свої професійно-кваліфікаційні якості усім роботодавцям