07.11.2019 | 23:01

6 листопада у Слов’янському міському центрі зайнятості почала працювати арт-студія «CHERDAK». Це простір для неформального спілкування і контактної взаємодії відвідувачів, прояву щирих почуттів, багатогранного дозвілля і творчих експериментів.

Команда Слов’янського міського центру зайнятості працювала над розробкою та втіленням арт-проекту впродовж трьох місяців. Гостям арт-студії презентували квест-рум, експериментаріум і територію творчості, розповіли про використання в роботі елементів тактильної терапії і театрального перфомансу. Кваліфіковані тренери проводитимуть в арт-просторі тренінги, арт-терапевтичні заняття, вистави форум-театру, бізнес-ігри.

Директорка Слов’янського міського центру зайнятості Ольга Рибальченко прокоментувала мету реалізації проекту: «У студії «CHERDAK»  проводитимуться неформальні та позаформатні профорієнтаційні і психологічні заходи з клієнтами служби зайнятості без офіціозу, шаблонів та стереотипів. Гадаю, що неформальна атмосфера сприятиме більшій віддачі від авдиторії, на відміну від офіційного прийому чи семінару, які проводяться в стінах кабінетів. Якщо казати просто, у арт-студії «CHERDAK» хочеться залишатися самим собою, проявляти свою унікальність і розкривати потенціал».