17.07.2018 | 15:05

17 липня фахівці Мангушського районного центру зайнятості провели  професіографічну екскурсію «Вибір життєвого шляху» у  СТОВ «Агрофірма «Надія» для учнів Стародубівської школи. Метою заходу стало надання  допомоги учнівській молоді у виборі майбутньої професії та орієнтування її на набуття актуальних на ринку праці спеціальностей.

Агрофірма – єдине у віддаленому від райцентру селі підприємство-роботодавець, яке надає спільно зі службою зайнятості максимальну профорієнтаційну допомогу школі, де навчається близько 70 дітей.

Майбутнє селища Стародубівка і головного працедавця СТОВ «Агрофірма «Надія» - в дітях. Зважаючи на це, працівники агрофірми  із задоволенням беруть участь у профорієнтаційних заходах. Під час зустрічей учні з цікавістю слухають розповіді професіоналів  про працю в полі, спостерігають за  роботою сільськогосподарської техніки.

Проведення відповідних заходів на підприємствах допомагає школярам у формуванні уявлення про власну майбутню професію та формує позитивне ставлення до робітничої праці.