14 травня в Торецькому міському центрі зайнятості відбувся міні- ярмарок вакансій. Мета заходу – надання допомоги у забезпеченні кадрової потреби ТОВ «АСК МИТ-ТРЕЙД». У заході взяли участь 15 безробітних.
Директор ТОВ «АСК МИТ-ТРЕЙД» Андрій Кравченко та менеджер регіонального розвитку Микола Гринцак презентували підприємство. Воно розташоване у місті Дружківка та спеціалізується на оптовій торгівлі м’ясом і м’ясними продуктами. Представники роботодавця розповіли, що у зв’язку з нарощуванням обсягів виробництва, виникла кадрова потреба у кваліфікованих робітниках. Наразі потрібні обвалювальники м’яса. Присутніх ознайомили з обов’язками працівників, умовами та рівнем оплати праці, соціальним пакетом, можливістю навчання на виробництві.
Під час заходу безробітні активно спілкувались з роботодавцем, ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді. Присутні отримали індивідуальні консультації спеціалістів служби зайнятості з питань законодавства про зайнятість населення та соціальне страхування.
Для зручності присутнім запропонували анкетування, в ході якого вони надали інформацію про досвід роботи, освіту, особисті якості та зазначили посади, на які претендують. Анкети та резюме, отримані від шукачів роботи, фахівці Торецького міського центру зайнятості оперативно опрацьовуватимуть та направлятимуть роботодавцю.