13.01.2021 | 15:14

12 січня у Волноваському районному центрі зайнятості пройшов вебінар для безробітних громадян з числа внутрішньо переміщених осіб за участю фахівчині Представництва Норвезької ради у справах біженців в Україні - правова допомога Катерини Опанасюк.

Під час заходу вона розповіла учасникам про програму «Задоволення основних потреб та надання допомоги у сфері захисту на Cході України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) для внутрішньо переміщених осіб та місцевих жителів міста Волноваха, які постраждали через запроваджені з березня 2020 року карантинні обмеження внаслідок поширення коронавірусної хвороби Covid-19.

Згідно з умовами програми, внутрішньо переміщені особи (ВПО), а також місцеві мешканці, які постраждали через запроваджені з березня 2020 року карантинні обмеження внаслідок поширення коронавірусної хвороби Covid-19 (наприклад, втратили роботу або джерело доходу, зокрема через захворювання або догляд за членами родини), можуть отримати короткострокову  багатоцільову грошову допомогу.

 За додатковою інформацією зацікавлені особи можуть звернутися на телефон Гарячої лінії Норвезької ради у справах біженців в Україні 0800302007