15.03.2016 | 15:10

14 березня 2016 року Новогродівський міський центр зайнятості проводив День відкритих дверей на виробництві в Новогродівському міському управлінні соціального захисту населення.

Відвідувачів зустріла заступник директора управління Світлана Колосова. Вона розповіла, що робота фахівців пов’язана з постійним та безпосереднім спілкуванням з людьми. І, в першу чергу з людьми, які потрапили у складні життєві обставини, це - інваліди, внутрішньо переміщені особи, соціально уразливі категорії населення. Тому до претендентів висуваються вимоги, крім професійності, ще й чуйність, стресостійкість та емоційна стриманість. С.Колосова провела екскурсію відділами управління, ознайомила з умовами та особливостями праці, рівнем заробітної плати.

Відвідувачі дізналися, що в управлінні в 2015 році були організовані громадські роботи, участь в яких взяли 5 безробітних з числа ВПО. Зараз триває обговорення щодо організації робіт у цьому році та узгоджуються кошториси.

Відвідувачі заповнили анкети та залишили свої контактні дані. Одній особі було видано направлення на працевлаштування, вона успішно пройшла співбесіду і буде працевлаштована.