19.07.2018 | 15:22

18 липня відбулося засідання Центру розвитку підприємницької діяльності Покровського міського центру зайнятості. Захід відбувся з метою надання інформаційних послуг та максимального задоволення соціальних потреб і проблем незахищених категорій населення, передусім внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих учасників АТО, молоді, людей з інвалідністю.

У засіданні взяли участь представники Красноармійського об'єднаного управління Пенсійного Фонду України Донецької області, Головного управління Держпраці у Донецькій області, Управління соціального захисту населення, Відділу освіти Покровської міської ради у Донецькій області, Відділу освіти Покровської районної державної адміністрації, Голова громадської організацій «Покровська районна організація людей з інвалідністю».

«Служба зайнятості – сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи людям», - наголосив директор Покровського міського центру зайнятості.

Впродовж бесіди Голова громадської організацій «Покровська районна організація людей з інвалідністю» Катерина Сахарова розповіла учасникам про актуальні грантові проекти для людей з інвалідністю.

Присутні також отримали рекомендації щодо техніки написання бізнес-плану, дізналися про можливість участі у II Регіональному конкурсі молодіжного жіночого підприємництва "Чому я обираю власний бізнес", ознайомились з презентацією безкоштовних юридичних послуг для переселенців від Данської ради у справах біженців. Окремо розглядались питання щодо здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та легалізації трудових відносин.