16.10.2020 | 16:52

15 жовтня в Бахмуті відбувся міні-ярмарок вакансій. Захід пройшов у дистанційному форматі за допомогою Skype-зв’язку. В такий спосіб ТОВ «БАХМУТ-ЕНЕРГІЯ» отримало можливість оперативно підібрати робітників для укомплектування робочих місць в котельних міста Бахмут. Для забезпечення своєчасного початку опалювального сезону підприємство здійснює набір операторів котельних, апаратників хімводоочищення.

Завідувачка сектору рекрутингу Бахмутського міського центру зайнятості Марія Мустафєєва, відкриваючи захід, зазначила: «В умовах карантину саме нові методи роботи служби зайнятості з використанням сучасних сервісів допомагають здійснити добір кадрів на підприємства».

Роботодавця на міні-ярмарку представляла інженер відділу кадрів Інна Яценко. Вона докладно розповіла про умови та систему оплати праці, режим роботи. Представниця підприємства провела співбесіди з кожним претендентом на працевлаштування.

В ході міні-ярмарку учасники ознайомилися з презентацією підприємства у відеоформаті, дізналися про актуальні вакансії, поспілкувалися з роботодавцем.

Всього у заході прийняли участь 13 осіб. Роботу з підбору працівників на ТОВ «БАХМУТ-ЕНЕРГІЯ» домовились продовжити, забезпечивши комунікацію з використанням сучасних інноваційних технологій.