17.10.2019 | 10:39

15 жовтня в центрі розвитку підприємництва Бахмутського міського центру зайнятості відбулося засідання комісії з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Члени комісії розглянули бізнес-проєкт Олени «Створення хостелу «HUB Live&Work». Це абсолютно новий  продукт для міста Бахмут. Ідея полягає у створенні об’єкту капсульного розміщення у форматах ночівля-сніданок і   функціонального робочого офісного простору для подорожуючих у справах. На базі робочого хабу також планується  проведення вебінарів і тренінгів.

Олена, яка за освітою економістка, має достатній досвід в сфері підприємництва. 3 2011 року вона працювала експерткою з зовнішньоекономічних питань, а останні 5 років навчала бізнес-плануванню та оцінювала бізнес-ідеї і бізнес-проєкти.

Ідею Олени оцінили у ракурсі актуальності для Бахмуту, проаналізували організаційні аспекти і обґрунтованість та детальність розрахунків бізнес-плану.  Комісія одностайно прийняла рішення рекомендувати проєкт до реалізації. Члени робочої групи надали Олені практичні поради щодо участі в грантових програмах.