19.02.2019 | 17:01

19 лютого в Маріупольському міському центрі зайнятості відбувся круглий стіл на тему «Забезпечення реалізації державної політики у сфері зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду» в рамках Меморандуму, що підписаний між Державною службою зайнятості (Центральний апарат) та Міністерством юстиції.

В заході взяли участь представники відділів державних виконавчих служб міста Маріуполь Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, директор Маріупольського міського центру зайнятості Юрій Чуприн, його заступниця Світлана Міщенко, начальниця відділу організації працевлаштування населення Олеся Парамонова, заступниця начальника юридичного відділу Вікторія Чанаях.

Учасники засідання обговорили питання співробітництва в рамках Меморандуму, взаємодії сторін у напрямку організації та проведення спільних заходів, спрямованих на вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками, зокрема, особами, які мають майнові зобов’язання за рішеннями суду, в тому числі заборгованість зі сплати аліментів, підвищення рівня їхньої юридичної грамотності, соціальної та правової підтримки тимчасово непрацюючих громадян, формування нової правової культури в суспільстві.

Нагадаємо, що 21 січня 2019 року між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України було підписано Меморандум про співпрацю з метою консолідації зусиль щодо формування сприятливого середовища та забезпечення реалізації ефективної державної політики у сфері зайнятості різних соціальних груп та вікових категорій населення. Відповідно до Меморандуму здійснюється спільна взаємодія з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями, установами, громадськими організаціями, адвокатською спільнотою та іншими зацікавленими органами. Під час зустрічей розробляються спільні правоосвітні та правовиховні програми, проекти, заходи тощо.