11.05.2016 | 11:19

Профорієнтація школярів є одним із основних напрямків діяльності служби зайнятості. Мета цієї роботи – перш за все, інформування учнів про світ професій та допомога фахівців при визначенні майбутнього професійного фаху.

З початку року в м. Красноармійськ було проведено 10 профорієнтаційних уроків для учнівської молоді ЗОШ №2, 4, 5, 6, 9, 12, 15, а також в Гришинській ЗОШ Красноармійського району за участю більше 400 осіб. Заходи мали великий успіх у молоді, адже від правильного вибору професії багато що залежить: успіхи і невдачі, кар’єра, соціальне та матеріальне становище, внутрішній стан і здоров’я.

Фахівці центру зайнятості ознайомили молодь з послугами, які надає служба зайнятості, акцентували увагу школярів на можливості здобуття професії за сприянням служби зайнятості. Дітей орієнтували на свідомий, осмислений вибір професії, з урахуванням інтересів, нахилів, здібностей, потреб ринку праці. Акцент було зроблено на формулі вибору професії «Хочу-Можу-Треба».

Під час зустрічей хлопці та дівчата отримали чимало корисної інформації про ситуацію на сучасному ринку праці, перспективи працевлаштування представників різних професій, ознайомилися з переліком навчальних закладів, де можна здобути той чи інший актуальний фах, а також почули поради, як уникнути помилок при виборі майбутньої трудової стежини.

Профорієнтаційні заходи для учнівської молоді тривають і надалі, бо саме професійно орієнтовані учні - це в майбутньому професіонали своєї справи, які зможуть принести користь українському суспільству та рідному краю.