04.02.2022 | 16:16

4 лютого шукачі роботи Мирнограду та Покровська приєднались до онлайн презентації Донецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України для роботи у місті Покровськ, яка пройшла задля підбору працівника на посаду «судовий експерт». 

В ході зустрічі завідувач сектору кримінального дослідження транспортних засобів Стас Воеводський не тільки надав інформацію про вакансію та вимоги до кандидата, а й змістовно розповів про роботу судового експерта. Безробітних, які зацікавились пропозицією роботодавця, було запрошено ознайомитись з особливостями та специфікою роботи безпосередньо на робочому місці.

Підсумовуючи зустріч, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Шупер зазначила: «Пандемія створила напружену ситуацію на ринку праці, збільшивши розрив між попитом та пропозицією. Від налагодження ділових стосунків з роботодавцями залежить ефективність розв’язання проблем безробіття міста та регіону. Тому, ми раді долучати до співпраці нових роботодавців, які готові надати гідну роботу для наших безробітних. А ми, в свою чергу, будемо робити все необхідне, щоб своєчасно і якісно задовольнити потреби роботодавців».