оп
12.10.2016 | 14:40

За дев`ять місяців поточного року за сприянням фахівців Олександрівського районного центру зайнятості працевлаштовані більше 100 безробітних осіб після проходження професійного навчання. Проведення різних інформаційно-консультаційних заходів, таких як ярмарки вакансій, ярмарки кар`єри та інші активно сприяють цьому.

12 жовтня фахівці Олександрівського районного центру зайнятості провели Ярмарок кар’єри для випускників курсів професійного навчання за професією «оператор котельні».

Була організована зустріч безробітних та роботодавців для вирішення питання працевлаштування на період опалювального сезону. До участі в Ярмарку запросили представників ВО ОКП «Донецьктеплокомуненерго» «Дружківка тепломережа», Відділу культури і туризму Олександрівської районної державної адміністрації, Олександрівського професійного аграрного ліцею та інші.

Під час заходу фахівці центру зайнятості допомогли випускникам курсів визначитись з колом дій щодо їх майбутнього працевлаштування. Безробітні мали змогу залишити свої дані та поповнити банк резюме служби зайнятості.

Роботодавці, участь яких була забезпечена фахівцями служби зайнятості, мали можливість представити себе та поспілкуватися з претендентами на вільні робочі місця, ознайомили з умовами праці та особливостями роботи міні-котелень на твердому паливі. Із 17 безробітних, які взяли участь у заході, 12 - отримали направлення на працевлаштування. Вирішується питання працевлаштування решти осіб.