оп
08.11.2018 | 15:01

З 25 вересня по 24 жовтня у Донецькому національному університеті ім. В.Стуса навчалась  мешканка міста Новогродівка Писарєва Людмила  за напрямом «Фахівець з ефективності підприємництва». Курс викладався в рамках проекту підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації, яка передбачає надання фінансової допомоги підприємцям на реалізацію бізнес-проектів, що відповідають пріоритетним напрямам соціально-економічного розвитку Донецької області.

24 жовтня у Костянтинівській філії ДонНУ ім.В.Стуса відбувся захист бізнес-плану «Вокальна студія «CRYSTAL VOICE». Після цього, отримавши схвальну рецензію та свідоцтво про підвищення кваліфікації, Писарєва Людмила представила свій бізнес - план на розгляд комісії питань одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. 6 листопада 2018 року державна реєстрація фізичної особи підприємця, що і є наступною сходинкою для  досягнення своєї мети.

Використовуючи природний талант, маючи харизму, ідею, бажання отримувати стабільний дохід Писарєва Людмила  відкрила свою приватну вокальну студію, яку назвала «CRYSTAL VOICE», що означає «кришталевий голос». Відвідувачами  студії будуть різновікові верстви населення, які зможуть  виявити і покращити свої  вокальні здібності. Студія буде працювати 5 днів на тиждень для задоволення культурних потреб населення та покращення депресивного стану міст, які знаходяться на «лінії розмежування».