17.07.2018 | 14:15

17 липня в Маріуполі фахівці міського центру зайнятості зустрілися з підприємцем-початківцем Олесею Тимофєєвою, яка відкрила у місті власний кабінет косметології.

Незважаючи на те, що досвід ведення підприємницької справи у жінки поки що скромний, спеціалістам служби зайнятості, щоб поспілкуватися з Олесею, довелось домовлятися про зустріч заздалегідь, адже косметолог має дуже щільний графік роботи.

Розмова відбувалася у проміжках між прийомами клієнтів, що надало представникам служби зайнятості можливість спостерігати за підготовкою до сеансів косметичних послуг. Було помітно, що бізнес-леді отримує задоволення від роботи і створює позитивний настрій та емоції у клієнтів, що є запорукою успіху у бізнесі. Наразі підприємниця працює сама, але в подальшому планує розширити власну справу до салону краси, який надаватиме повний спектр відповідних послуг.

Фахівці служби зайнятості розповіли про послуги для підприємців, серед яких потенційного роботодавця найбільш зацікавила можливість отримати компенсацію єдиного внеску при працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб та стажування працівників перед тим, як остаточно прийняти їх на роботу.