18.03.2024 | 11:00

У період воєнного стану питання залучення до суспільно корисних робіт та зайнятості населення тісно пов’язані. Нерідко участь у тимчасових роботах завершується повноцінним працевлаштуванням для безробітного.

Так, за допомогою у пошуках роботи до Слов’янського міського центру зайнятості звернулась Аліна, мешканка с. Олександрівка Черкаської територіальної громади. Дівчина практично не мала досвіду роботи. Восени 2022 року вона закінчила навчання в університеті і отримала спеціальність «Соціальна робота».

Оскільки пропозиції за фахом в той час були відсутні, кар'єрний радник запропонувала Аліні участь у суспільно корисних роботах. Протягом кількох місяців безробітна працювала на користь рідної громади – пакувала та видавала гуманітарну допомогу односельцям. За цей час зарекомендувала себе відповідальним і надійним працівником.

Тому коли за сприянням у підборі фахівців із соціальної роботи до центру зайнятості звернувся Центр надання соціальних послуг Черкаської селищної ради, вибір одразу зупинився на кандидатурі Аліни. Вона мала відповідну освіту і позитивні рекомендації під час виконання суспільно корисних робіт. Після проходження стажування дівчина розпочала кар'єру молодого фахівця із соціальної роботи у своїй громаді.

Докладно про суспільно корисні роботи читайте тут: https://t1p.de/g1xdu

Якщо вам потрібна допомога у пошуках роботи або підборі необхідних працівників, звертайтеся до наших фахівців: https://t1p.de/2u2np

Call-центр Донецького обласного центру зайнятості: 0-800-33-61-67.