06.06.2018 | 10:26

З метою підбору працівників по заявці ТОВ «БАХМУТ-ХЛІБ» Бахмутським міським центром зайнятості 5 червня було організовано та проведено міні-ярмарок вакансій. Участь у заході прийняли 23 безробітні особи, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

ТОВ "БАХМУТ-ХЛІБ" – провідне підприємство в галузі по виготовленню хлібобулочних і кондитерських виробів у Донецькій області та за її межами, яке ставить перед собою головну мету – забезпечити покупців свіжою, живильною і якісною продукцією. Для досягнення цієї мети хлібозавод закуповує тільки якісну сировину і веде жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва. Але задовільнити всі потреби покупців неможливо без досвідченого та кваліфікованого персоналу. Між підприємством та Бахмутським міським центром зайнятості налагоджені тісні партнерські стосунки. Кадрові потреби підприємства знаходяться під постійною увагою фахівців центру зайнятості. В даний час здійснюється добір за вакансіями: технік-технолог, слюсар-електрик, комірник з відпуску готової продукції, вантажник готової продукції, прибиральник виробничих приміщень, формувальник тіста, машиніст тістообробних машин, пекар, укладальник хлібобулочних виробів, приймальник замовлень.

Відкрив ярмарок начальник відділу взаємодії з роботодавцями Роман Коновал, який ознайомив шукачів роботи з ситуацією на місцевому ринку праці та його тенденціями, послугами служби зайнятості.

Під час заходу інспектор з кадрів ТОВ «БАХМУТ-ХЛІБ» Ольга Гордієнко розповіла про діяльність підприємства, ознайомила присутніх зі специфікою роботи, графіком та системою оплати праці.

По закінченню усі присутні мали змогу особисто поспілкуватись з роботодавцем та пройти попередню співбесіду, а дві особи були запрошені ознайомитися з умовами роботи безпосередньо на підприємстві.