15.10.2019 | 14:19

З метою організації Всеукраїнського кадрового резерву, посилення мотивації до пошуку роботи учнівської молоді; інформування щодо сучасних та ефективних технологій працевлаштування, що використовуються в роботі служби зайнятості, в т.ч. допомога в складанні відеорезюме 10 жовтня 2019 р. відбулась акція «Випускник» у Донбаському державному педагогічному університеті.

В заході приймали участь фахівці Слов`янського міського центру зайнятості, випускники навчального закладу та викладачі.

Під час заходу студенти дізналися про основні вимоги до правильного складання резюме, як подавати інформацію про відсутність досвіду роботи, а також про послуги служби зайнятості та багато іншого.

Фахівчиня з профорієнтації проінформувала молодь про послуги служби зайнятості та тенденції сучасного ринку праці. Особлива увага приділялась складанню відеорезюме, правилам та помилкам, які часто допускаються.

В ході зустрічі майбутні випускники отримали не тільки нову інформацію, а й вірного помічника у виборі професії – додаток для смартфону «Центр професійної орієнтації» з цікавим та корисним контентом, що постійно оновлюється.

Фахівці Слов’янського центру зайнятості й надалі будуть продовжувати профорієнтаційну роботу в освітніх закладах міста і району.