24.01.2019 | 16:47

23 січня в Новогродівському міському центрі зайнятості в рамках роботи Центру розвитку підприємництва відбувся тренінг на тему «Відкриття власної справи. 7 кроків: від мрії до цілі».

Заступниця начальника відділу надання соціальних послуг Тетяна Моженко розпочала тренінг зі знайомства з використанням вправи «Дві брехні – одна правда», завдяки якій учасники заходу змогли трохи більше дізнатись один про одного та почувати себе комфортніше.  

Підприємниця Людмила Писарєва, колишня безробітна, яка у 2018 році започаткувала власну справу за сприяння служби зайнятості, розповіла про власний успішний досвід у заснуванні вокальної студії «CRYSTAL VOICE». Жінка поділилась враженнями  від проходження дистанційного професійного навчання, захисту бізнес-плану та початку роботи. Підприємниця надихнула безробітних і відповіла на їхні питання.

Фахівці міського центру зайнятості разом з учасниками за допомогою інтерактивної вправи розглянули різноманітні аспекти відкриття власної справи, ознайомились з особливостями бізнес-планування та визначили переваги від співпраці зі службою зайнятості.