10.05.2016 | 11:04

Найважливішим питанням сьогодення залишається питання розв’язання проблем внутрішньо переміщених осіб, особливо сприяння їхньому працевлаштуванню. З початку 2016 року на обліку в Костянтинівському міському центрі зайнятості перебувало більше 140 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб, з них 18 були працевлаштовані на підприємства міста, 2 – приймали участь у оплачуваних громадських та інших роботах тимчасового характеру, 13 - проходили професійне навчання за сприянням служби зайнятості. 

Вартий уваги приклад працевлаштування особи з числа внутрішньо переміщених – Ольги Кутневич до КУ «Лікувально-профілактична установа міська лікарня №5». 

До того, як звернутись до Костянтинівського міського центру зайнятості, Ольга багато років працювала в рідному місті Донецьку медичною сестрою. Залишившись без роботи, Ольга намагалась вирішити питання пошуку роботи за допомогою рідних та знайомих. Хоча професія сестри медичної була актуальною на ринку праці, але самостійно знайти роботу не вдалося У лютому 2016 року з метою сприяння у працевлаштуванні Ольга звернулася до міського центру зайнятості. Фахівці активно сприяли у підборі підходящої роботи. Неодноразово особистим консультантом надавалась допомога у складанні індивідуального плану працевлаштування. У березні цього року безробітна була працевлаштована до КУ «Лікувально-профілактична установа міська лікарня №5». Новою роботою та атмосферою у колективі жінка задоволена. Тож щоб успішно працевлаштуватися, необхідно вірити свої сили, щоб досягти бажаної мети!