30.07.2021 | 16:22

30 липня з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми фахівці центру зайнятості спільно з представниками Центру соціальних служб Волноваської міської територіальної громади провели  інформаційний семінар. 

«Торгівля людьми - це купівля та продаж чоловіків, жінок і дітей з метою подальшої експлуатації всередині країни та поза її межами. Ми помилково звикли вважати, що біда може трапитись з кимось, але не з нами. Сьогодні безліч українців шукають роботу за кордоном - самостійно або через агенції. Інколи вони мають успішні історії пошуку роботи та працевлаштування, однак часто потрапляють в дуже неприємні життєві ситуації, ризикують власним здоров'ям та життям. Тому так важливо проводити такі превентивні заходи», - зауважила психолог Центру соціальних служб Олена Кузьменко.

Клієнти центру зайнятості дізнались про те, як не потрапити в ситуацію торгівлі людьми та правила, яких необхідно дотримуватися за для убереження себе. 

Також фахівці ознайомили учасників заходу  з актуальною базою вакансій районного та регіонального ринку праці та акцентували увагу присутніх на офіційному працевлаштуванні.