01.06.2018 | 11:32

Лише незначна кількість людей по-справжньому реалізує себе та розкриває внутрішні резерви. Впевненість в собі визначається суб'єктивним сприйняттям себе, своїх можливостей і навичок, психоемоційним станом, переконаннями і внутрішніми установками. Крім цього, дана якість спирається на дійсні навички та вміння. Тих, хто домігся значних успіхів, зовсім небагато. Що ж потрібно для цього?

31 квітня студенти-першокурсники різних спеціальностей Дружківського технікуму Донбаської державної академії будівництва і архітектури під час проведення на базі бібліотеки ім. А.П.Чехова інтерактивного заходу «Впевненість у собі – ключ до успіху» в рамках багаторівневого проекту «Дизайн життя» вирішували, які особистісні установки заважають досягти бажаного успіху, обирали шляхи боротьби зі своїми комплексами і страхами. Перегляд мотиваційних відеоматеріалів сфокусував їх увагу на висновку: небажання шукати можливості та ресурси для рішення проблеми приведе до того, що ця проблема поглине людину.

 Крім того, кожен учасник заходу в процесі спілкування з фахівцем Макіївського міського центру зайнятості Оленою Кисловською уточнив свої провідні професійні якості і визначив помилкові твердження, які стають на заваді кар’єрного просування, обмежують творчий підхід до життєвих та професійних проектів. Наприклад, сумніви в собі – не недолік, а поштовх до пошуку більш вдалого рішення. Помилки грають таку ж роль в діяльності кожної людини, тому боятися їх не варто. Крім того, впевненість є не враження, справлене на оточуючих, а перш за все  повага до себе та робота над собою. Вона потрібна для життя, тому і вчитись треба у життя.

Студенти  як майбутні молоді спеціалісти висловили побажання продовжити подібні зустрічі і відпрацювати резюме та відеорезюме, сформувати підприємницькі навички.  Співпраця соціальних партнерів сприятиме поповненню бази Всеукраїнського кадрового резерву і профілактиці безробіття в молодіжному середовищі.