08.11.2019 | 16:54

8 листопада директор Маріупольського міського центру зайнятості Юрій Чуприн взяв участь у Open Data Forum, метою якого є створити майданчик для отримання корисної практичної інформації у сфері відкритих даних та цифрових технологій, налагодження контактів з інноваторами та запровадження цих нових технологій на локальному рівні.

На Форумі презентували технології, які можна впровадити на місцях вже зараз, щоб знизити рівень корупції, підвищити ефективність діяльності органів влади, покращити якість життя пересічних громадян, поліпшити бізнес-середовище.

Однією з обговорюваних тем була єдина система відкритих бюджетів шкіл – це онлайн-платформа, яка дозволяє в розрізі окремого закладу освіти бачити всю фінансову інформацію: скільки коштів і на що виділяється із бюджету, яку благодійну допомогу надає місцева громада/батьки. «Система відкритих бюджетів може бути використана для просування профорієнтаційної роботи. В ній можна впровадити декілька розділів, наприклад методичний та виховний, в яких буде розміщатися інформацію про нашу діяльність для школярів. Ми завжди відкриті до співробітництва, тому чекаємо пропозицій», – зазначив директор центру зайнятості після спілкування зі спікером Open Data Forum.