12.07.2018 | 21:54

Події 2014 року внесли корективи не тільки в життя людей, а й в діяльність організацій, які надають послуги населенню, зобов'язавши фахівців міняти підходи в роботі та методи взаємодії з клієнтами. Однією з таких установ є переміщена до Краматорську Донецька обласна служба зайнятості.

Як сьогодні працює служба, які надає послуги, як змінилися напрямки і пріоритети діяльності організації, розповідає директор Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко: «Сьогодні служба зайнятості в процесі реформації перетворилася в сервісну організацію, чиї послуги максимально орієнтовані на задоволення потреб клієнтів. Сучасні реалії вносять свої корективи в діяльність, змушуючи частково переносити фронт робіт в дистанційний формат. В результаті проведння фахівцями Донецької обласної служби зайнятості ретельної роботи на світ з'явилися спеціально розроблені програми для підприємців, шкільної та студентської молоді і учасників АТО. Ці програми тематично акумулювали всю накопичену корисну інформацію і послуги служби зайнятості в одному місці».

Наразі розроблено три програми, які можна безкоштовно завантажити в GOOGLE PLAY, це «Центр розвитку підприємництва», «Центр професійної орієнтації» і «Довідник послуг і пільг учасника АТО». Вони постійно оновлюються та удосконалюються, спираючись на досвід використання і з урахуванням відгуків користувачів.

Центр розвитку підприємництва створений для людей, які бажають започаткувати власну справу, і вже діючих підприємців, які мають намір розширювати і розвивати бізнес. Головна мета програми - допомогти в рішенні юридичних, фінансових, матеріально-технічних і консалтингових питань, пошук потенційних інвесторів, співзасновників і клієнтів, напрацювання ділових взаємовідносин між підприємцями, державними установами та приватними організаціями. Можна завантажити за посиланням:

Програма Центр професійної орієнтації розроблена з урахуванням ситуації, що склалася в регіоні, а саме, для реалізації права дитини з непідконтрольною території України на вільний доступ до безкоштовної професійної орієнтації. Донецький обласний центр зайнятості зосередився на створенні програми, яка в онлайн-режимі доступна кожному, містить актуальну інформацію щодо професійного вибору та планування професійного шляху. Додаток має прикладне значення і надає можливість отримати інформацію про світ професій та навчальні заклади, пройти профорієнтаційне тестування, надіслати питання службі зайнятості за допомогою електронного звернення.

Додаток Довідник послуг і пільг учасника АТО розроблено для прискорення соціальної і професійної адаптації, психологічної реабілітації учасників бойових дій, забезпечення базовою інформацією про пільги, права і соціальні гарантії цієї категорії громадян.

Додатки є у вільному та безкоштовному доступі за посиланням: Додатки ДОСЗ

Робота по удосконаленню надання послуг клієнтам Донецької обласної служби зайнятості постійно триває. Вона спрямована на максимальне наближення, розповсюдження та пристосування сервісів служби до споживачів.