24.11.2021 | 17:50

Сьогодні, 23 листопада, фахівці Добропільського міського центру зайнятості провели вебінар для роботодавців на тему «Вирішення питань зайнятості осіб з інвалідністю та відповідальність роботодавців згідно чинного законодавства». Захід пройшов в рамках загальнообласної декади зайнятості для людей з інвалідністю

До проведення онлайн семінару долучилися соціальні партнери, представники Донецького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів – Соломія Шаповалова та Валерія В’ячеславова, які надали інформацію про особливості подання звітності «Про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю» (форма № 10 ПОІ).

Провідна юристконсультка Добропільського міського центру зайнятості Альона Петрова розповіла присутнім про вирішення питань зайнятості осіб з інвалідністю та відповідальність роботодавців згідно чинного законодавства.

Начальниця відділу взаємодії з роботодавцями  Валентина Гончарова ознайомила учасників із широким спектром послуг, які сьогодні пропонує служба зайнятості роботодавцям, в тому числі дистанційно.

Присутні на заході роботодавці отримали відповіді на свої запитання від запрошених соціальних партнерів та фахівчинь центру зайнятості.