12.07.2019 | 16:40

12 липня в Лиманському міському центру зайнятості відбувся Круглий стіл на тему «Вирішення питань зайнятості та соціальний захист людей з інвалідністю».  У заході взяли участь головний державний інспектор відділу контролю північного напряму управління з питань праці, начальниця управління соціального захисту населення Лиманської міської ради, директорка Лиманського міського центру зайнятості, представники роботодавців міста і району.

Під час засідання присутні обговорили шляхи та форми співпраці всіх учасників соціального діалогу задля вирішення проблем зайнятості осіб з інвалідністю.

Директорка Лиманського міського центру зайнятості Тетяна Єрьоменко  ознайомила присутніх з особливостями надання соціальних послуг особам з інвалідністю. Вона розповіли про дієві форми співпраці з роботодавцями по укомплектуванню персоналом з числа квотної категорії.

Головний державний інспектор відділу контролю Північного напрямку Управління з питань праці ГУ Держпраці у Донецькій області Вадим Мощенський поінформував присутніх про зміни в порядку проведення перевірок щодо працевлаштування осіб з інвалідністю. 

Начальниця управління соціального захисту населення Лиманської міської ради Анна Мальченко детально розповіла про категорії осіб з інвалідністю та соціальні послуги, які вони можуть отримати у разі звернення до установи.

Соціальні партнери обговорили питання взаємодії між службами та роботодавцями задля працевлаштування та соціального захисту зазначеної категорії населення.

За результатами заходу учасники вирішили продовжувати системну роботу з надання особам з інвалідністю повного комплексу соціальних послуг, сприяти їхній зайнятості шляхом укомплектування вакантних місць із застосуванням соціального супроводу та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи.