17.10.2019 | 17:40

У центрі розвитку підприємництва  Бахмутського міського центру зайнятості триває робота щодо розвитку підприємницьких ініціатив мешканців об’єднаних територіальних громад і Бахмутського району.

17 жовтня під час презентації проєкту E-trade Cхід «Виробляй локально, продавай глобально!» учасники дізнались, як розпочати експорт власних товарів на іноземні ринки, як заснувати власний бізнес з хендмейду, рукоділля  та ручної роботи за допомогою онлайн-платформ Amazon, eBay, Etsy, як обрати оптимальну експортну модель.

Спікеркою заходу виступила міжнародна тренерка громадської організації Український центр громадських ініціатив «Світло» Юлія Мельхер.  

«30 млн грн. – це щорічна сума продажів продукції, виготовленної власноруч серед покупців України. Майже 4 млн доларів – сума, на яку щороку продають товари майстри на платформі Etsy», - зазначила Ю.Мельхер.

Тренерка  акцентувала увагу на розвитку е-торгівлі, яка дає потужний поштовх для дешевого та швидкого розвитку малого бізнесу і бізнесу «з нуля». Саме таким бізнесом може стати власне хобі.

Спікерка презентувала навчальний онлайн-курс «Як розпочати  або покращити експорт власних товарів на іноземні ринки» на платформі «Prometeus». Цей курс допомагає молодому підприємцю навчитися досліджувати  іноземні ринки, шукати партнерів за кордоном, розробляти експортні стратегії.