05.06.2018 | 16:25

Відповідно до графіку спеціалісти Добропільського міського центру зайнятості відвідують Шахівську об’єднану територіальну громаду щовівторка.

Під час візиту 5 червня 2018 року начальником відділу організації працевлаштування населення Мариною Крижановською мешканцям було надано інформаційно-консультаційні послуги з питань реєстрації в службі зайнятості, запису на відвідування за допомогою «Електронної черги», підбору підходящої роботи. Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Катерина Зіганшина проконсультувала  роботодавців щодо послуг, які надає служба зайнятості та діючі грантові програми, у тому числі «Український донецький куркуль» .
Одним із основних напрямів діяльності служби зайнятості є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Вже не перший рік Добропільський міський центр зайнятості тісно співпрацює з Шахівською об’єднаною територіальною громадою з питань організації громадських робіт. Приміром, торік суспільно корисною працею було охоплено 43 безробітних особи, в протягом 4 місяців 2018 року вже 11 осіб залучені до тимчасової зайнятості.

Цього року, після обговорення актуальних проблем Шахівської ОТГ, були внесені пропозиції щодо розширення переліку видів суспільно корисних робіт, а саме: надання послуг із супроводу, догляду, обслуговування, соціально-медичного патронажу осіб з інвалідністю, осіб похилого віку або тимчасово непрацездатних. І вже  31 травня 2018 року було укладено  договір та  одна безробітна особа  працює у червні на  громадських роботах цього направлення.  Всього у червні 2018 року планується залучити 9 осіб до оплачуваних громадських робіт.

Громадські роботи – це користь громаді та матеріальна підтримка її безробітним мешканцям!