30.05.2017 | 14:34

30 травня 2017 року фахівці Покровського центру зайнятості на чолі з директором Толмачовим М.І., з метою виконання плану перевірок за здійсненням виконавчими органами сільських і селищних рад делегованих повноважень органів виконавчої влади на 2017 рік Красноармійської райдержадміністрації щодо забезпечення зайнятості населення, відвідали Новотроїцьку сільську раду.

У заході прийняли участь органи місцевого самоврядування: сільський голова – Алдабаєв Сергій, представники Новотроїцької ЗОШ І-ІІІ ст., Новотроїцької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини та фельдшерсько-акушерського пункту в с. Успенівка та громадяни, які шукають роботу або бажають її змінити.

«Служба зайнятості зацікавлена у співпраці з сільськими і селищними радами, адже громадські роботи дають безробітним отримати додатковий заробіток та мають суспільно-корисну спрямованість і сприяють соціальному розвитку району», - наголосив директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов.

Під час заходу Покровським міським центром зайнятості Донецької області разом з Новотроїцькою селищною радою обговорювались питання організації громадських робіт на друге півріччя 2017 року. Треба зазначити, що фінансування тимчасових робіт здійснюється у розмірі 50% за рахунок коштів місцевих бюджетів та 50% за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.