15.10.2019 | 15:10

Гришинська сільська рада – орган місцевого самоврядування у Покровському районі.

З метою забезпечення належної інформаційно-роз'яснювальної роботи з  населенням, у тому числі учнівської молоді, у віддалених населених пунктах, в першу чергу у сільській місцевості для розгортання широкомасштабної профорієнтаційної та інформаційно-просвітницької роботи серед населення 11 жовтня 2019 року фахівці Покровського центру зайнятості на чолі з директором Миколою Толмачовим відвідали Гришинську сільську  раду. У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, освітяни, безробітні та зацікавлені особи.

«Основною метою візиту є  виявлення нагальних потреб Гришинської сільської ради у робочій силі», - розпочав директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

Під час заходу Покровським міським центром зайнятості Донецької області разом з головою Гришинської сільської ради Ольгою Біленко обговорювались питання співпраці та питання організації громадських робіт. Поінформували про ст. 30 Закону України «Про зайнятість населення» право на отримання ваучера шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності.

Треба відзначити, що й надалі планується налагоджена взаємодія між службою зайнятості та сільськими радами.