16.09.2020 | 10:20

16 вересня фахівці Олександрівського районного центрузайнятості провели засідання ради роботодавців Олександрівського району.

Відкриваючи захід, директорка центру зайнятості  Наталя Дудник подякувала учасників заходу за взаєморозуміння, активну позицію в забезпеченні легальної праці, адже саме роботодавці в сучасних умовах є домінуючою силою на ринку праці: розвивають економіку, наповнюють бюджет, створюють нові робочі місця. 

«Ми прагнемо зробити свої послуги максимально доступними та комфортними, освоюємо та впроваджуємо нові сучасні технології – відео резюме, відео презентації вакансій, онлайн співбесіди, комунікації через соціальні мережі тощо. На сьогодні роботодавці мають можливість створення «Електронного кабінету роботодавця», який зорієнтований на скорочення витрат часу для відвідування центру зайнятості та на підвищення рівня комфорту під час взаємодії зі службою зайнятості», - наголосила вона.

Окрему увагу організатори заходу приділили питанню сучасних можливостей служби зайнятості в рамках роботи інституту «Консультанта роботодавця» з метою побудови ефективних методів і нових рівнів взаємодії центру зайнятості з роботодавцями.

Членів ради запросили взяти участь у загальнообласній ярмарці вакансій «Знайдемо роботу разом», яка відбудеться найближчим часом.

В ході зустрічі учасники заходу  обговорили єдину систему співпраці в сфері зайнятості та висловили свої пропозиції щодо вдосконалення спільної роботи.