30.05.2017 | 15:20

30 травня 2017 року з метою побудови тісної взаємодії з роботодавцями та активізації зусиль безробітних осіб до пошуку роботи Олександрівським районним центром зайнятості було проведено день відкритих дверей на території Золотопрудської сільської ради за участю голови сільської ради, керівника СТОВ «Золоті Пруди», де представники роботодавців презентувати свою діяльність та на місці поспілкувалися з потенційними працівниками – учасниками заходу.

Безробітні ознайомились з професійним складом працівників, перспективною кадровою потребою, освітньо-кваліфікаційними вимогами професій, рівнем заробітної плати.

Фахівці центру зайнятості розповіли присутнім про роль служби зайнятості в забезпеченні роботодавців якісною робочою силою, важливість налагодження тісних партнерських стосунків як з роботодавцями, та і з органами місцевої влади у здійсненні ефективної політики зайнятості краян, з перевагами легальної зайнятості.

Зустріч пройшла в формі конструктивного діалогу. Наприкінці заходу всі бажаючі пройшли індивідуальну співбесіду з роботодавцем.