07.11.2019 | 16:48

Співпраця з роботодавцями – пріоритетний напрямок роботи служби зайнятості, адже вирішення питань працевлаштування населення неможливо без налагодження взаємовигідних відносин між роботодавцями та рекрутерами!

Активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо задоволення потреб роботодавців у персоналі – дозволяє скоротити шлях безробітного до працевлаштування.

Сьогодні провідний фахівець з питань зайнятості Александра Гаврил-Оглу та рекрутер Нікольського міського центру зайнятості Алена Ботман відвідали ФГ «Долгер М. К.», УСЗН, ФОП Акименко О. М., Володарське РАЙСТ.

Фахівці ознайомили роботодавців зі спектром послуг, що надає служба зайнятості, а саме: укомплектування вільних робочих місць відповідно до заявлених роботодавцями вимог до претендентів; підбір кадрів для виконання інших робіт тимчасового характеру; можливості професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві; легалізація зайнятості та створення нових робочих місць; розповіли про можливість взяти участь у 10-ти безкоштовних п'ятиденних тренінгів "Навчальна програма з розвитку навичок підприємництва в Донецькій та Запорізькій областях уздовж узбережжя Азовського моря".

З роботодавцями було обговорено проблемні питання ринку праці, зміни в законодавстві про зайнятість, зупинилися на питаннях працевлаштування неконкурентоспроможних громадян, що потребують додаткової підтримки та сприяння у працевлаштуванні тощо.