16.07.2018 | 12:07

12 липня фахівці Мирноградського міського центру зайнятості відвідали підприємця Ігоря Павлюка, який відкрив за сприяння служби зайнятості спеціалізований магазин товарів з Європи.

Захід відбувся в рамках декади «Зустрічі з підприємцями» з метою всебічної підтримки підприємців-початківців на шляху довгострокового розвитку бізнесу та створення нових робочих місць.

Бізнес Ігоря, який реалізує побутову хімію з країн Європейського союзу, успішно розвивається, вже напрацьовані постійні клієнти, послуги рекламуються у популярних соціальних мережах. Продукція зарекомендувала себе позитивно, вона є безпечною для людини та оточуючого середовища, має високий рівень ефективності, в її складі відсутні шкідливі компоненти, фарбники та домішки, крім того, європейські товари мають більш низьку вартість.

 «Я впевнений в успішності бізнесу, яким займаюсь, конкуренція мене аж ніяк не лякає. Планую і надалі приймати участь у грантових програмах, розширяти асортимент та відкрити ще один магазин. Сподіваюсь на подальшу підтримку з боку служби зайнятості», - зазначив молодий підприємець.

Під час зустрічі з Ігорем, фахівці центру зайнятості надали інформацію щодо послуг служби зайнятості, зокрема, можливості компенсації єдиного внеску при працевлаштуванні працівників за направленням служби зайнятості та відшкодування витрат роботодавцю на заробітну плату при прийомі на роботу внутрішньо переміщених осіб.  Бізнесмену нагадали про можливість використання безкоштовної програми «Центр розвитку підприємництва» та зручного онлайн-сервісу «Електронний кабінет роботодавця», які зорієнтовані на економію часу та підвищення рівня взаємодії роботодавців зі службою зайнятості.