24.01.2019 | 17:38

24 січня фахівці Маріупольського міського центру зайнятості відвідали Олександра Стиркіна, який знайшов власне покликання у праці з деревом та меблями. Чоловік працював на одному з містоутворюючих підприємств, паралельно завжди знаходив час на хобі і мріяв перетворити його на основну професійну діяльність.

Втративши роботу, Олександр звернувся до служби зайнятості. На інформаційних семінарах чоловік дізнався про можливість започаткувати власну справу. Він звернувся до Консалтингового центру, де під час індивідуальних консультацій отримав відповіді на запитання та прийняв остаточне рішення стати підприємцем. Наступними кроками для Олександра стали навчання з основ підприємницької діяльності у Маріупольському професійному коледжі, презентація та успішний захист бізнес-проекту.

Наразі молодий підприємець працює з деревиною, ремонтує та створює меблі для маріупольців. Він планує взяти участь у грантових програмах Датської ради у справах біженців та використати кошти на придбання сушарки для дерева.