26.05.2016 | 13:32

20 травня на подвір'ї Дружківського міського центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій, професій та послуг служби зайнятості. В заході взяли участь представники 3 навчальних закладів та 8 роботодавців міста та області. Свої експозиції представили навчальні заклади, організації, що здійснюють освітню діяльність та роботодавці: Дружківський житлово-комунальний коледж, Дружківський професійний ліцей, Дружківський технікум ДДМА, ПАТ «Веско», ТВУ ВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу», ПАТ «Дружківський завод металевих виробів», ПАТ «Гірничі машини - Дружківський машинобудівний завод», Управління соціального захисту населення, Старокраматорський машинобудівний завод, Дружківський військовий комісаріат.

Під час ярмарку бажаючі мали можливість безпосередньо поспілкуватись з роботодавцями, отримати інформацію про наявні на підприємствах вакансії, домовитись про проходження співбесіди та залишити своє резюме.

Для створення позитивного іміджу підприємств та навчальних закладів-учасників ярмарку, оперативного та повного інформування населення в мобільному центрі профорієнтації та мобільному центрі зайнятості були організовані тематичні експозиції, у яких містилася інформація про перспективи професійного навчання для подальшого працевлаштування; описи відповідних професій, доповнені інформацією регіонального змісту.

Інтерес учасників викликали можливості підвищення кваліфікації, перенавчання за допомогою державної служби зайнятості. Під час проведення заходу було ознайомлено роботодавців з механізмом організації стажування безробітних на робочому місці.

Профорієнтаційну консультацію, тестування та допомогу з техніки пошуку роботи надавали профконсультанти центру зайнятості.

За допомогою тач-скрину, який розташовано на вулиці, підібрати підходящу роботу допомагали спеціалісти з працевлаштування.

У цілому, співбесіди з потенційними працедавцями пройшли багато учасників заходу, всім присутнім на заході учасникам фахівцями Дружківського міського центру зайнятості були надані соціальні послуги, зокрема з юридичних питань, працевлаштування, професійного навчання, підприємницької діяльності.

За попередніми результатами проведеного заходу 5 осіб, які виявили бажання працювати на громадських роботах, отримали направлення та запрошені для детальнішого ознайомлення з умовами роботи, 17 осіб домовились з роботодавцями про проходження співбесіди, залишили резюме. Не всі відвідувачі ярмарку вже сьогодні визначилися з майбутнім місцем роботи, проте ніхто не зможе заперечити, що шанс для цього вони отримали.