26.05.2017 | 09:39

24 травня Маріупольський міський центр зайнятості провів Ярмарок вакансій та акцію «Випускник» у Маріупольському державному університеті. Комплексний підхід у влаштуванні двох заходів один за одним мав на меті профорієнтувати студентів, які ще вагаються щодо майбутньої професійної діяльності та залучити до пошуку роботи випускників.

На запрошення Маріупольського міського центру зайнятості взяти участь у ярмарку вакансій відгукнулися більше 10 працедавців міста, які презентували свої підприємства та вакансії. Участь прийняли: Центр підтримки сім’ї та молодіжні центри, Маріупольська міська рада, громадська організація «Ліга політологів-міжнародників «Дипкорпус», банки Приватбанк, Пумб, Укрексімбанк, газета «Ильичевец город», страхова компанія «Аска жизнь», мережа магазинів для будівництва «Каскад», ТОВ «Формат» та інші. Під час заходу фахівці центру зайнятості розповіли студентам про кадровий резерв, його переваги і як до нього долучитися, проінформували про новітні послуги у вигляді мультимедійного резюме, відео-вакансій , онлайн-співбесід, дистанційного навчання, проходження практик і стажувань за допомогою служби зайнятості, а представники підприємств проводили співбесіди з охочими випускниками.

Акція «Випускник» надала студентам змогу детальніше ознайомитися з послугами служби зайнятості та звернути увагу на техніку пошуку роботи, з чого вона складається – як правильно скласти резюме, які до нього вимоги сьогодні і що з ним потім робити, як підготуватися до співбесіди і що таке самопрезентація. На ці та інші запитання відповідала провідний фахівець Маріупольського міського центру зайнятості, демонструючи весь матеріал у вигляді презентації.

В результаті продуктивного дня була сформована загальна готовність студентів до професійної діяльності та підвищено рівень поінформованості населення про послуги служби зайнятості.