10.05.2016 | 11:15

Професійне навчання безробітних є одним з основних видів активної політики зайнятості і вносить свій вагомий внесок в розвиток економіки, підвищення якості кадрового потенціалу, вирішення проблеми зайнятості населення. Саме сьогодні в умовах економічної нестабільності профнавчання виступає одним з інструментів зниження рівня безробіття. За направленням Олександрівського РЦЗ з початку року пройшли профнавчання більше 100 безробітних осіб.

Для випускників курсів цільового призначення ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» за напрямком «Технології захисту рослин» була організована зустріч з роботодавцями ПП «ЛАКТУС» та ТОВ «Донбас» для вирішення питання працевлаштування на період весняно-польових робіт.

Фахівці служби зайнятості пропонували наявні вакансії на підприємствах Олександрівського району. Керівник «Лактус» Павло Стукал представив вакантні посади свого підприємства: токар, підсобний робітник, сторож, обліковець. Керівник ТОВ «Донбас» Олександр Босий презентував вакансії підсобних робітників. З початком весняно-польових робіт це найбільш затребувані вакансії для сільськогосподарських товариств, які займаються переважно вирощуванням зернових.

Роботодавці мали можливість поспілкуватися з претендентами на вільні робочі місця.

Фахівці центру зайнятості допомогли випускникам курсів визначитись з колом дій щодо їх майбутнього працевлаштування. 13 безробітним отримали направлення на працевлаштування на заявлені вакансії.