19.05.2016 | 12:47

Уважно проаналізувавши перспективні потреби роботодавців міста, в грудні минулого року фахівці Слов'янського міського центру зайнятості з числа безробітних організували групу підготовки спеціалістів за професією «електрогазозварник». Навчання проходило протягом півроку у Слов’янському професійному машинобудівному ліцеї за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Слухачі успішно пройшли теоретичний курс набуття знань за затвердженою програмою та отримали практичні навички під час виробничої практики на підприємствах міста.

18 травня фахівці центру зайнятості провели Ярмарок кар’єри для випускників курсів навчання. Випускники курсів мали змогу презентувати себе роботодавцям, ознайомитися із пропозиціями роботи, режимом та умовами праці на підприємствах, вимогами до працівників.

Завдяки налагодженій співпраці Слов'янського міського центру зайнятості з роботодавцями ФГ «ДИНАСТІЯ-1», ФГ «КСЕНІЯ», ТОВ «ИМПУЛЬС-2», безробітні, які отримали професію «електрогазозварник», мали змогу працевлаштуватися на вакантні робочі місця на цих підприємствах. Сподіваємось, що це буде успішним прикладом для інших безробітних, які шукають своє місце на ринку праці, та орієнтиром для подальшого планування роботи центру зайнятості з іншими підприємствами.