04.05.2018 | 16:02

Мар’їнський районний центр зайнятості тривалий час співпрацює з ТОВ «Елвіко-Гігант», одним із пріоритетних підприємств району, основна діяльність якого рослинництво, вирощування зернових та технічних культур. Завдяки проведеному 4 травня Дню відкритих дверей на виробництві,  роботодавець задовольнив свої потреби по підбору робітників

Фахівцям служби зайнятості вдалося доволі швидко вирішити питання підбору працівників на вакантні посади овочівника та робітника з обслуговування сільського господарства, які після співбесіди з керівником підприємства отримали направлення від центру зайнятості для проходження стажування на виробництві з подальшим працевлаштуванням. 

Мар’їнський районний центр зайнятості дбає про те, аби роботодавці якнайшвидше знайшли потрібних працівників, а шукачі роботи працевлаштувалися. Метою заходу стало оперативне задоволення кадрових потреб роботодавця, організація підвищення кваліфікації безробітних за потрібними професіями, інформування населення про послуги служби зайнятості, стан ринку праці, зміни в законодавстві.

 Під час проведення заходу заступник начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ксенія Федів ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості безробітним та роботодавцям, особливо звернувши увагу на працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Інспектор відділу кадрів  підприємства ТОВ «Елвіко-Гігант»                     Юлія Страшко надала вичерпну інформацію щодо специфіки та умов роботи на підприємстві. Вона відмітила, що на кожному підприємстві цінується передусім працелюбність, сумлінне виконання обов’язків, бажання професійного росту, вболівання за спільну справу. Розповіла про актуальні вакансії, рівень заробітної плати, графік роботи та умови праці на підприємстві.

Завдяки співпраці служби зайнятості з роботодавцями безробітні мають можливість безкоштовно отримати роботу, а підприємства підготувати та отримати працівника певної кваліфікації та укомплектувати надійними кадрами наявні вакантні місця.