11.10.2019 | 15:43

10 жовтня напередодні Дня Захисника України в Костянтинівському міському центрі зайнятості вітали учасників АТО, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. У заході взяли участь студенти Костянтинівського медичного коледжу і учні Костянтинівського професійного будівельного ліцею.

З прийдешнім святом військових привітали директорка Костянтинівського міського центру зайнятості Світлана Марицька, старший офіцер, майор відділення військового комісаріату Михайло Захарченко, лейтенант поліції, старший інспектор Олександр Савенко.

В якості розваги, гості, об’єднавшись у три команди, пройшли «Курс молодого бійця». Фахівці центру зайнятості підготували завдання. Учасники гри малювали портрет «Професія – військовий», склали і показали казку про Колобка, який втік від дідуся і бабусі, щоб служити в армії. Завдання від військкомату вимагали від учасників розібратися у військових званнях і погонах, розкласти їх по старшинству. Поліція запропонувала вправно поводитись з  бронежилетами, кайданками і поліцейськими кийками, розібрати і зібрати на швидкість вогнепальну зброю. У перервах між конкурсами лунали пісні учасників заходу та інструментальна музика від вихованців Донецького палацу молоді «Юність».

Наприкінці заходу гостей пригостили чаєм зі смаколиками. Учасники ділилися враженнями і згадували часи воєнної служби.