24.01.2019 | 17:26

З метою посилення розвитку соціального партнерства служби зайнятості у сфері освіти та молодіжної політики, ознайомлення учнівської молоді загальноосвітніх шкіл Покровського району з практичною діяльністю служби зайнятості та надання школярам допомоги у професійному самовизначенні 24 січня у Покровському міському центрі зайнятості відбулось засідання Круглого столу на тему «Організація профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді в поточному році».

 До заходу були залучені представники навчальних закладів Покровського району, які займаються профорієнтацією, та представники відділу освіти Покровської райдержадміністрації

«Одним з головних кроків в житті кожної людини є вибір професії. Від правильного вирішення питання "Ким бути?" залежить подальша доля людини», - зазначив директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

Мета зустрічі – презентація платформи Державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри, яка створена задля надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі. Розроблена методика заснована на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації. Отримані результати дозволяють комплексно розглянути здібності оптанта.

Учасники отримали змогу самостійно протестувати платформу. Присутніх запросили разом з учнями відвідати службу зайнятості під час Днів відкритих дверей.