14.09.2021 | 14:50

Продовжується співпраця Маріупольського міського центру зайнятості з Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області з питання укомплектування штатних посад установи у м.Маріуполі.

Кадровою службою управління надана інформація про наявність вакансій за посадами головного спеціаліста відділу опрацювання пенсійної документації, головного спеціаліста відділу обслуговування громадян, заступника начальника відділу представництва інтересів в судах, головного спеціаліста відділу адміністрування інформаційних систем.         

З метою оперативного пошуку кандидатів фахівцями з рекрутингу був проаналізований професійно-кваліфікаціний склад осіб, що перебувають на обліку в службі зайнятості, а також з числа осіб зовнішнього кадрового резерву.

13 вересня на робочому майданчику центру зайнятості відбулася презентація роботодавця, під час якої 23 зацікавлених у працевлаштуванні претендента ознайомилися з актуальними вакансіями, етапами оформлення на роботу, зокрема, проходженням конкурсного відбору, та поспілкувалися з представниками Пенсійного фонду.

Пропозицією роботодавця зацікавилися 10 осіб, які надали представникам установи свої резюме і були запрошені для ознайомлення з посадовими обов’язками безпосередньо на робочих місцях.