оп
06.06.2018 | 09:30

ПрАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» є одним з найбільших роботодавців у Донецькій області. Підприємство випускає широкий спектр продукції, обладнання, виготовлене на «НКМЗ» використовується у багатьох країнах світу та активно експортується. 

У зв’язку з нарощуванням обсягів виробництва виникла додаткова потреба у кваліфікованих кадрах. Наразі підприємству потрібні: токар, токар - розточувальник, токар - карусельник, машиніст крана, електрогазозварник, розмітник, газорізальник, зуборізальник, вогнетривник, слюсар з механоскладальних робіт, верстатник широкого профілю, слюсар із збирання металевих конструкцій, модельник дерев’яних моделей.

Рекрутерами Донецького обласного центру зайнятості спільно з ПрАТ «НКМЗ» було організовано онлайн - зустріч безробітних з представником  підприємства, яка відбулась у формі живого діалогу: кожен учасник отримав відповіді щодо працевлаштування та умов праці. Заступник начальника відділу кадрів ПрАТ «НКМЗ» Олександр Надєйкін ознайомив присутніх зі специфікою діяльності підприємства, соціальними гарантіями, перспективами розвитку та рівнем заробітної плати.

 На сьогодні вже проведено 7 скайп-конференцій, з 13 міськими та районними центрами зайнятості Донецької області. Шукачі, які зацікавились пропозицією роботи, мають намір вирішити питання працевлаштування найближчим часом.