02.03.2021 | 17:11

2 березня в Мангушському районному центрі зайнятості був проведений вебінар  для жінок, в якому взяли участь понад 20 безробітних, представниці управління пенсійного фонду України, управління  соціального захисту населення, благодійного фонду «Карітас Маріуполь» та роботодавці. 

Директорка районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна зосередила увагу присутніх на проблемах жіночого безробіття. «Як свідчать статистичні дані жінки складають більше 60 відсотків безробітних, які знаходяться на обліку в центрі зайнятості. Тому, іноді, доводиться чути, що безробіття у нас носить «жіноче» обличчя», - зазначила вона.  

Фахівці центру зайнятості  під час заходу проінформували шукачів роботи з можливостями працевлаштування за допомогою центру зайнятості, навчання та перенавчання за актуальними на ринку праці професіями у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості по Україні та ознайомили з сучасними електронними сервісами служби зайнятості.

З особливостями спрощеного порядку надання житлових субсидій та умовами призначення соціальних виплат і допомог ознайомили начальниці відділів управління соціального захисту Лілія Омельченко і Ганна Кутра.

Також під час заходу завідувачка сектору з питань організаційно-інформаційної роботи Мангушського об’єднаного управління пенсійного фонду України в Донецькій області Олена Поліщак надала інформацію про особливості реалізації права на пенсію та практичне застосування пенсійного законодавства незайнятим громадянам.

Представниця Благодійного фонду «Карітас Маріуполь» Світлана Брагунцова детально розповіла про права жінок в українському суспільстві.

Окрім цього, роботодавці надали учасницям інформацію про вільні робочі місця. 

За результатами проведення заходу 4 жінки були направлені на співбесіду до роботодавців .