31.01.2023 | 10:31

Постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2023 року № 68 (набрання чинності 28.01.2023) затверджено зміни у документах на застосування праці іноземних громадян.

Зокрема, було змінено технічний опис та затверджено зразок бланка дозволу, що стосується працевлаштування іноземців та осіб без громадянства.

Крім того, було внесено зміни до форм заяв: для отримання, внесення змін та продовження строку дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні.

Слід зазначити, що нормативно-правовий акт також дозволяє резидентам Дія Сіті отримувати роботи (послуги), які виконуються (надаються) гіг-спеціалістами з числа іноземців та осіб без громадянства за гіг-контрактами, без окремого оформлення дозволу. Така норма діятиме протягом воєнного стану.

Дозволи на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні, видані до початку дії зазначеної постанови, все одно вважаються чинними до кінця строку, на який вони були видані. Стосується це й невикористаних обласними центрами зайнятості бланків дозволу, які були надруковані до 28 січня 2023 року та є дійсними.

Більш детально ознайомитись з текстом нормативно-правового акта, а також завантажити форми заяв можна за посиланням:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/68-2023-%D0%BF#Text