26.05.2016 | 13:48

З початку року Маріупольський міський центр зайнятості спільно з роботодавцями провів 10 Днів відкритих дверей на виробництві. Заходи надали можливість 110 безробітним ознайомитися з роботою підприємств та установ міста Маріуполь. За результатами цих заходів 9 осіб працевлаштовані, учасники травневих заходів вирішують питання працевлаштування.

Протягом багатьох років Маріупольський міський центр зайнятості співпрацює з комунальною установою - міським Палацом культури. 24 травня фахівці Маріупольського міського центру зайнятості організували День відкритих дверей на виробництві у цьому закладі. Метою заходу було ознайомлення безробітних зі специфікою діяльності установи та потребами у працівниках. 13 безробітних відвідали міський Палац культури. Сферою діяльності установи є організація та проведення театральних заходів та концертів.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Шептун розповіла присутнім про стан ринку праці у місті. Наголосила, що кількість безробітних, які перебувають на обліку у центрі зайнятості, переважає над пропозиціями вільних робочих місць та вакантних посад. Сьогодні центр зайнятості вдосконалює свою роботу так, щоб надавати більш якісні послуги та врівноважувати попит з пропозицією на ринку праці. Провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Юлія Башмакова поінформувала роботодавця про професійно-кваліфікаційний склад безробітних, присутніх на даному заході, серед яких: бухгалтери, фахівці з аналізу господарської діяльності.

Заступник директора Палацу культури з економічних та фінансових питань Валентина Воронцова детально розповіла присутнім про організацію роботи в установі, умови праці, рівень заробітної плати та соціальні гарантії. Головний бухгалтер Галина Лепітько ознайомила з вимогами до претендентів на роботу, обсяги виконуваної роботи та інше. Під час підбору кадрів роботодавцем враховується обов`язково досвід роботи у бюджетній сфері, рівень кваліфікації, професійний досвід, відповідальність та бажання працювати. З кожним з присутніх проведена співбесіда на вакантну посаду з заступником директора та головним бухгалтером. За результатами заходу керівництво вибрало 5 претендентів з числа безробітних за професійним досвідом, яких буде запрошено для випробування.

25 травня 5 безробітних відвідали Маріупольське виробниче управління водно-каналізаційного господарства. Сьогодні на підприємстві є потреба у водіях. За результатами екскурсії та співбесіди з роботодавцем 2 безробітних виявили бажання ознайомитися з автомобілями, на яких належить працювати.