29.01.2019 | 17:50

29 січня учня 10 класу Краматорської загальноосвітньої школи №26 разом з  фахівцем з  профорієнтації Краматорського міського центру зайнятості Анастасією Сакали відвідали ПАТ «Енергомашспецсталь» (ПАТ «ЕМСС»), що є найбільшим українським виробником спеціальних литих і кованих виробів для металургії, судобудування, енергетики та загального машинобудування.

На території заводу гостей зустріли фахівці відділу забезпечення персоналом ПАТ «ЕМСС» Надія Солодовник та Наталія Харченко. Вони   запропонували учням переглянути відео та дізнатися історію підприємства, його сучасне оснащення, продукцію і особливості виробництва. Інженер з підготовки кадрів Максим Щербаков, провів інструктаж з охорони праці, техніки безпеки та  правилами знаходження на території підприємства.

Діти відвідали електросталеплавильний, ковальсько-пресовий та  механообробний цеха, дізнались щодо процесу виготовлення деталей,  характеристик сталі, видів та конструкцій пресів, технології виплавки металу, різних видів станків, що обробляють деталі вагою до 300 тонн. Найбільше емоцій у підлітків викликав процес обробки, коли розпечена заготовка приймає задану програмою форму під впливом кувального комплексу зусиллям 15000 тс.