30 липня 2018 року у Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми  фахівці Бахмутського міського центру зайнятості разом з представниками  Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді провели акцію «Ні - торгівлі людьми!» для молоді  Бахмута на центральній площі міста. Цьогоріч інформаційна кампанія відбулася під єдиним для усіх регіонів гаслом «протиДІЙ торгівлі людьми». 

Мета акції - підвищення обізнаності молоді про цю глобальну проблему та привернення уваги до тяжкого становища жертв торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину. Фахівці Бахмутського МЦЗ знайомили молодь  з ускладненнями, що можуть виникнути при працевлаштуванні за межами країни,  інформували про найгірші форми експлуатації, консультували молодих людей  - як зменшити ризики «стати живим товаром» при працевлаштуванні за кордоном. Кожен учасник акції отримав пам’ятку з рекомендаціями з легального працевлаштування за кордоном та  телефоном гарячої лінії 0800-050-501.

Якщо ви бажаєте отримати консультацію з питань протидії торгівлі людьми, звертайтеся до  Бахмутського міського центру зайнятості за адресою :  вул. Захисників України , 13 або за телефоном (06274) 3 00 81.