14 листопада 2018 року в Бахмутському міському центрі зайнятості в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва відбувся черговий тренінг з бізнес-планування. 11 безробітних осіб та 3 підприємців отримали консультації головного спеціаліста Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради Ірини Медведєвої та економіста АТ «Ощадбанк» Олександра Вахріна.

Фахівці служби зайнятості представили присутнім проект підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації, спрямований на залучення суб’єктів підприємництва до реалізації проектів у пріоритетних напрямках діяльності. Детальніше про проект та умови участі в ньому розповіла Ірина Медведєва. Присутнім було надано інформацію про умови фінансування та співфінансування проекту та про напрямки діяльності, на які спрямована матеріальна підтримка. Ірина навела успішні приклади переможців конкурсу та запропонувала всім бажаючим взяти участь у конкурсі звертатися за допомогою до Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради.

Власниця клінінгового агенства Ірина Біличенко поділилась з учасниками тренінгу досвідом участі в цьому проекті. Ірина приймала участь у конкурсному відборі, виступила із презентацією проекту, але не набрала необхідну для перемоги кількість балів. Не зважаючи на це, підприємиця планує спробувати отримати фінансову допомогу від Донецької облдержадміністрації на наступному етапі конкурсу.

Економіст АТ «Ощадбанк» Олександр Вахрін презентував присутнім комплексну програму підтримки підприємництва «Будуй своє», створену «Ощадбанком». Головною метою програми є підтримка підприємців на різних етапах життя бізнесу. Особлива увага банку приділятиметься людям, які вирішили започаткувати власну справу.

Завідувач сектору профорієнтації Галина Сіддікі розповіла, що служба зайнятості здійснює інформаційно-консультаційний супровід підприємців на постійній основі та проінформувала присутніх про можливість участі в безкоштовних

тренінгах для підприємців від Чеської неурядової гуманітарної організації «Людина в біді», зареєструватися на які допомагають фахівці служби зайнятості.

Тренінги з бізнес-планування проходять в Бахмутському міському центрі зайнятості кожну середу з 10-00 до 13-00. Запрошуємо на навчання як чинних підприємців, так і тих, хто тільки збирається розпочати свій бізнес.